Kindcentrum de Zonnetuin en buitenschoolse opvang Goud

Bent u op zoek naar een peutergroep of een BSO?

Dan nodigen wij u van harte uit voor een rondleiding; Wij laten u graag zien hoe onze groepen eruit zien en vertellen u graag meer over de mogelijkheden binnen onze locatie. Wat bieden wij?

Peuterspelen

Peuters van 2 tot 4 jaar kunnen van 08.30 uur tot 12.30 uur (inclusief de broodmaaltijd), tijdens de schoolweken, 2 tot 4 ochtenden per week opvang afnemen. Ook peuters met een VVE-indicatie kunnen van onze peuteropvang gebruik maken. Op deze groep besteden wij extra aandacht aan de wereld om ons heen, werken wij met thema’s. Voor deze peuteropvang stelt de gemeente Zutphen voor peuters vanaf 2 jaar subsidie/een financiële bijdrage beschikbaar.

De buitenschoolse opvang

Dé plek om leuke dingen te doen na school. Én in vakanties.

Na een dag school is het tijd voor ontspanning. Onze buitenschoolse opvang is daar de perfecte plek voor. Uw kind kan altijd kiezen uit leuke activiteiten. Zullen we die gezonde smoothie maken? Trekken we eropuit in de natuur? We zijn namelijk veel buiten. Of gaan we verder met dat kunstproject? Alles kan en veel mag!

Uw kind kiest zelf of het mee wil doen aan een activiteit of niet. Liever chillen met vriendjes op de bank? Lekker tutten met vriendinnetjes? Huiswerk maken? Allemaal prima. Buitenschoolse opvang is vooral vrije tijd na school tenslotte!

gogoanime